آیلتس آکادمی سفیر گفتمان خراسان رضوی

موسسه سفیرگفتمان مشهد مفتخر به برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس برای تمامی سطوح است. مخاطبین کلاس‌های آموزش IELTS به طور عمده کسانی هستند که قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران، مهاجرت و یا گذراندن دوره‌های تخصصی بین‌المللی را دارند. هدف اصلی دوره‌های آموزش آیلتس در مرکز آموزش حرفه ای آیلتس سفیر گفتمان مشهد، آشنایی وآماده‌سازی هرچه بهتر و دقیق‌تر متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس در بازه زمانی کوتاه است که کمک می کند تا متقاضیان با هر دانش و مهارت زبانی بتوانند طی مدتی معین، نمره مورد نظر خود را در آزمون IELTS کسب نمایند. کلاس های آیلتس در موسسه سفیر در سه بخش Post- IELTS , IELTS , Pre-IELTS برگزار می‌گردند که زبان‌آموزان آیلتس با توجه به نمره کسب شده در آزمون ماک آیلتس و یا تعیین سطح، در یکی از این سطوح به ادامه یادگیری می‌پردازند.

۵ ترم ۲۰ جلسه ای این بخش از دوره آموزشی آیلتس، مخصوص کسانی است که نیازمند شرکت در آزمون آیلتس هستند ولی برای شرکت در دوره‌های آمادگی آیلتس نیازمند تقویت سطح زبان عمومی خود هستند. این بخش دارای اهداف دوگانه است و علاوه بر تقویت مهارت‌های زبانی، زبان آموزان را با آزمون و نوع زبان مورد نیاز برای موفقیت در آزمون نیز آشنا می‌کند. این دوره‌ها نسبت به دیگر دوره‌های زبان عمومی کوتاه‌تر و فشرده‌تر هستند. در این بخش کتاب های پیش آیلتس بسیار کارآمد و شناخته شده‌ای تدریس می شوند. کتاب (Headway Beginner(5th edition در دو ترم اول و کتاب‌های Mindset foundation ‏ Vocabulary in Use, Grammar in Use در سه ترم بعدی استفاده می‌گردد.


۹ ترم ۲۰ جلسه ای در دوره‌های آیلتس، زبان‌آموزان همچنان که سطح دانش زبان عمومی خود را افزایش می‌دهند، تکنیک‌های هر چهار مهارت آیلتس را یاد می‌گیرند و تمرین می‌کنند. در این سطوح کتاب‌های Mindset 1 تا Mindset ۳ به همراه دو کتاب vocabulary for IELTS و Grammar for IELTS تدریس می‌شوند.


شامل 4 دوره 10 جلسه‌ای این دوره متمرکز بر یک مهارت زبانی (Listening, Reading, Speaking and Writing) و در جهت تمرین بیشتر برای آزمون است. کلاس‌های پست آیلتس مخصوص کسانی است که توانایی زبانی‌شان نزدیک به سطح مورد نظر در آزمون است و نیاز دارند تا در کنار ارتقاء مهارت‌های زبانی، بیشتر با فرم، محتوا و انواع سوالات آزمون IELTS تمرین کنند و مهارت‌های چهارگانه (ریدینگ، اسپیکینگ، رایتینگ، لیسنینگ) خود را با گرایش آزمون تقویت نمایند. در این دوره‌ پیشرفته آیلتس، از کتاب‌های تست آیلتس به همراه کتاب‌های مختلف آمادگی آزمون آیلتس بر اساس نیاز زبان آموزان هر کلاس توسط اساتید انتخاب و تدریس می‌شوند. متقاضیان می‌توانند بر حسب نیاز و یا توصیه کارشناسان آموزشی، دوره‌ها را به‌صورت متوالی و یا موازی طی نمایند.